• Polski (Poland)
  • French (Fr)
  • Español(Spanish Formal International)
  • English (United Kingdom)
Etiuda „W tanecznym kręgu” & koncert rockowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna   
czwartek, 28 lutego 2019 16:02

Już w najbliższy poniedziałek zapraszamy serdecznie na wieczór z muzyką i tańcem!

Na początek przedstawimy Państwu etiudę złożoną z tańców balfolkowych, głównie bretońskich i francuskich. Tańce te oparte są najczęściej na formie kręgu lub korowodu. Złożone z powtarzalnych elementów, pulsujące w rytm tradycyjnej muzyki pozwalają tancerzom przeżyć niesamowite poczucie wspólnoty.

Po etiudzie zapraszamy na koncert. Młodzież uczęszczająca na zajęcia muzyczne i wokalne w Fundacji Otwarte Serce przygotowała dynamiczny repertuar rockowy. Będziemy mogli usłyszeć utwory wykonawców takich jak Guns'n'Roses, Linkin Park, Perl Jam czy The Offspring. Oprócz rocka zagramy energetyczny hip-hop, trochę rhytm&bluesa i nowoczesnego alternatywnego popu :)

Zapraszamy!

https://www.facebook.com/events/2771663696392528/?active_tab=about

w tanecznym kręgu

Wydarzenie zrealizowane w ramach projektu «Profilaktyka i trening umiejętności społecznych poprzez choreoterapię w ramach projektu „Profilaktyka i rozwój”» finansowanego przez Gminę Miasto Marki.
Wydarzenie zrealizowane w ramach projektu "Inwestycja w młodych - inwestycja w przyszłość" - współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego przez Fundację Otwarte Serce w partnerstwie z Gminą Miasta Marki.

Poprawiony: piątek, 01 marca 2019 10:12