• Polski (Poland)
  • French (Fr)
  • Español(Spanish Formal International)
  • English (United Kingdom)
Rozlicz PIT za rok 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 30 stycznia 2018 00:00
Jeśli chcesz łatwo i bezbłędnie rozliczyć podatek za 2017 rok, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Pod poniżej wskazanym linkiem lub po kliknięciu na logo 1% w Twojej przeglądarce uruchomi się formularz do rozliczania podatku.
Po prostej rejestracji i zalogowaniu się, zostaniesz przeprowadzony przez kolejne proste kroki, które sprawią, że rozliczanie PIT-u od teraz będzie dziecinnie łatwe, a przy tym pewne i bezbłędne.
Dodatkowo, możesz wesprzeć naszą Fundację, która posiada status Organizacji Pożytku Publicznego.
1% dla Ciebie to niewiele, jednakże dla podopiecznych naszej Fundacji to ogromnie dużo - ...aby mieli życie i mieli je w obfitości ..

1 dla Fundacji Otwarte Serce

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Fundacja Otwarte Serce zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego na działalność wychowawczą i edukacyjną Fundacji.

Fundacja Otwarte Serce wspiera dzieci, młodzież oraz ich rodziny. Promuje wartości, prowadzi profilaktykę, wychowuje. Stworzyliśmy w Markach placówkę socjoterapeutyczną dla dzieci i młodzieży w wieku 13-18 lat. Przy Fundacji działa Centrum Rozwoju Osoby, gdzie młodzież uczy się muzyki, m.in. od 8 lat prężnie rozwija się zespół rockowy Open Heart. Z inicjatywy młodzieży i przy jej aktywnym udziale zorganizowaliśmy festiwal muzyczny - Festiwal Młodych MARKI.FM, który stał się ważnym wydarzeniem na kulturalnej mapie Marek. Organizujemy wyjazdowe spotkania i warsztaty.

W Centrum prowadzone są również zajęcia w profesjonalnym studio fotograficznym i wystawy prac uczestników, a w placówce Fundacji zajęcia plastyczne i teatralne.

Od 2014 roku Fundacja prowadzi Centrum Integracji Społecznej dla młodych od 18 do 30 roku życia. Pomagamy wejść w życie dorosłe, przygotowujemy przez kursy, szkolenia i praktyki zawodowe, pomagamy znaleźć pracę. Za udział w warsztatach młodzi otrzymują wynagrodzenie.

W imieniu wszystkich naszych podopiecznych zapraszamy do wsparcia działań Fundacji przez przekazanie 1% podatku. Mogą Państwo skorzystać w tym celu z bezpłatnego programu do rozliczania podatku dostępnego na naszej stronie.

Fundacja Otwarte Serce

KRS: 0000319522

opp1
Poprawiony: środa, 14 lutego 2018 22:47