• Polski (Poland)
  • French (Fr)
  • Español(Spanish Formal International)
  • English (United Kingdom)
Nr konta Fundacji Otwarte Serce
Numer konta Fundacji PDF Imprimir Correo electrónico
Escrito por Administrator   
Lunes 11 de Agosto de 2008 10:19
No hay traducciones disponibles.

... abyśmy my mogli pomagać innym.

PKO BP Odział 1 Marki:

85 1020 1042 0000 8502 0199 2643

alt


Jeśli uznasz, że warto wspomóc naszą Fundację dobrym słowem, pomocą lub wsparciem finansowym - jesteśmy otwarci. Działania społeczne dają satysfakcję, nadają naszemu życiu głęboki sens. Możesz pomagać i wspierać nasze działania statutowe!

Fundacja prowadzi akcję DAROWIZNA 1000 OTWARTYCH SERC polegającą na comiesięcznej wpłacie przez osoby zainteresowane dowolnej kwoty na realizację naszych celów statutowych. Kwota darowizny, jak również okres przesyłania comiesięcznych darowizn są dowolne i dobrowolne (nie przyjmujemy żadnych deklaracji w tej materii). Środki finansowe z darowizn przeznaczamy np. na organizację zajęć dla dzieci i młodzieży, zakup pomocy do zajęć, organizację warsztatów wyjazdowych, pokrywanie kosztów utrzymania i prowadzenia Fundacji. Zachęcamy wszystkich do włączenia się do naszej akcji. Osoby zainteresowane mogą wpłacać darowizny na podany powyżej numer konta bankowego, w tytule przelewu prosimy wpisać: Darowizna 1000 Otwartych Serc.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za okazane nam wsparcie i zaufanie!Odliczenia podatkowe

Od początku 2005 r. obowiązują korzystne zmiany w przepisach dotyczących odliczeń darowizn od dochodu. Zgodnie z Ustawą z dnia 18 listopada 2004 zwiększył się limit ulgi - na cele charytatywne można przekazywać darowizny aż do 6% dochodu. Firmy mogą przeznaczyć na cele charytatywne aż do 10% dochodu.

Última actualización el Martes 26 de Abril de 2016 14:28