• Polski (Poland)
  • French (Fr)
  • Español(Spanish Formal International)
  • English (United Kingdom)
PROJEKTY WSPÓŁFINASOWANE PRZEZ GMINĘ MIASTO MARKI PDF Print E-mail
Written by katarzyna   
Tuesday, 12 January 2016 12:13
There are no translations available.

W grudniu 2015 roku zakończona została realizacja przez Fundację Otwarte Serce trzech projektów wspieranych przez Gminę Miasto Marki.

altGmina Miasta Marki

Centrum Integracji Społecznej w Markach.

Aktywizacja zawodowa młodzieży w wieku 18-30 lat dokonywała się przez pracę w warsztacie krawieckim, rękodzielniczym i szewskim oraz udział w kursie obsługi maszyny hafciarskiej, kursie udzielania I Pomocy, kursie komputerowym, fotograficznym, kursie stylizacji i wizażu.

Dla młodzieży prowadzona była również socjoterapia i profilaktyka.

Warsztaty i kursy podwyższyły kwalifikacje zawodowe uczestników projektu, socjoterapia natomiast była wsparciem młodzieży w rozwoju osobowym, tym samym podnosiła kompetencje społeczne.

Warsztaty w Centrum Rozwoju Osoby "Otwarte Serce"

To zadanie wspierane przez Gminę oferowało zajęcia dla dzieci i młodzieży po lekcjach szkolnych. Uczestnicy skorzystali z warsztatów muzycznych i teatralnych. Uwieńczeniem zajęć były koncerty i przedstawienie sztuki teatralnej skierowane dla społeczności Marek.

Młodzieżowy Klub Socjoterapeutyczny "Otwarte Serce"

Dzięki pomocy Gminy placówka kontynuuje w 2016 roku 8 rok swej działalności. Ofertę kieruje dla młodzieży w wieku 13-18 lat. Proponuje poza socjoterapią wspierającą rozwój młodego człowieka atrakcyjne zajęcia w tym m.in. artystyczne, z żonglowania, pantomimy, zajęć bajkopisarskich i teatralnych. Zapraszamy do klubu!

Last Updated on Tuesday, 12 January 2016 12:19