• Polski (Poland)
  • French (Fr)
  • Español(Spanish Formal International)
  • English (United Kingdom)
Fundacja Otwarte Serce - tel. 799 073 723
KMP plus harfa, czyli ostatnie wydarzenie "Qlturki wieczorową porą" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna   
poniedziałek, 10 grudnia 2018 16:56

Projekt "Qlturka wieczorową porą" już za nami! Dziękujemy Mikołajowi z Wołomina za obecność i słodkie podarunki! Dla nieobecnych i tych co chcą sobie przypomnieć ten wieczór zamieszczamy fotorelację z wydarzenia dostępną pod linkiem:

http://otwarteserce.pl/index.php?option=com_oziogallery2&view=05imagerotator&Itemid=270&lang=pl

kmp7kmp3

1

Również zapraszamy do obejrzenia reportażu przygotowanego przez TubaMarek, dostępnego po kliknięciu na poniższy obraz:

kwazzytuba

Wydarzenie odbyło się w ramach cyklu działań artystycznych według projektu „Qlturka wieczorową porą” dofinansowanego z powiatu wołomińskiego.

Poprawiony: czwartek, 13 grudnia 2018 16:03
 
Mikołaj na Qlturce! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna   
czwartek, 06 grudnia 2018 14:44
Za sprawą pana Jarosław Jaździk na najbliższą Qlturkę wpadnie Mikołaj! Nie może Was zabraknąć! Widzimy się już 7 grudnia!
mikołąj
Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu działań artystycznych według projektu „Qlturka wieczorową porą” dofinansowanego z powiatu wołomińskiego.
źródło zdjęcia: https://pl.dreamstime.com
 
Kartki świąteczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna   
środa, 05 grudnia 2018 17:30

Na zajęciach techniczno-modelarskich praca wre - trwa produkcja kartek świątecznych.

kartki3kartki1

Zajęcia realizowane w ramach projektu "Inwestycja w młodych - inwestycja w przyszłość" - współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego przez Fundację Otwarte Serce w partnerstwie z Gminą Miasta Marki.

 
Przypominamy o qlturce PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna   
wtorek, 04 grudnia 2018 18:28

Tym razem podczas Qlturki... harfa, mango i oczywiście kawa!

Serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu : "Qlturka wieczorową porą"! Przypominamy, że już w ten piątek widzimy się w CA3 Marki.

QLTURKA WIECZOROWĄ PORĄ to cykl wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Fundację Otwarte Serce. Koncerty, teatr, kabaret – tego możesz się spodziewać! Młodzi artyści na mareckiej scenie, a do tego przepyszna kawa parzona alternatywnymi sposobami - takiej nie napijesz się w domu! Zapraszamy do Centrum Aktywności Fabryczna 3 w Markach! WSTĘP WOLNY

EWA BEMOWSKA

Studentka II roku Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie przyjęta na pierwszą lokatę do klasy prof. Zuzanny Elster.

Ukończyła ZPSM I stopnia im. K. Szymanowskiego w Warszawie w klasie harfy u prof. Katarzyny Staniewicz- Wasiółki. W roku 2017 z oceną celującą ukończyła PSM im. J. Elsnera przy ul. Miodowej w klasie harfy prof. Aliny Baranowskiej. Laureatka wielu nagród na konkursach solistycznych i konkursach muzyki kameralnej, o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, m.in.: Ogólnopolskich i Międzynarodowych Konkursów Duetów z Harfą w Cieszynie, I miejsca na ogólnopolskich przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej, wyróżnień na Warszawskim Forum Muzyki Kameralnej, oraz wyróżnienia na Międzynarodowym Konkursie w Pradze. Ewa Bemowska jest również laureatką III miejsca na I Ogólnopolskim Konkursie Harfowym, organizowanym przez CEA, oraz jako solistka zajęła I miejsce na Warszawskim Forum Muzyki Kameralnej, w septecie harfowym M. Ravela- Introduction et Allegro. Koncertowała, m.in. w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej, na Zamku Królewskim w ramach Koncertu Zespołów Kameralnych. Ewa Bemowska wystąpiła również na koncercie pod tytułem „Środy młodych” w sali NOSPR w Katowicach - występ w Katowicach związany był ze zdobyciem nagrody specjalnej na wyżej wymienionym konkursie.

KWAZZY MANGO PROJECT

Jesteśmy KWAZZY MANGO PROJECT! Jak pierwsze słowo z czymś Ci się kojarzy to spoko, a jak nie to też Cię lubimy.

Gramy muzyczkę. Takie skoczne, kolorowe umpa umpa.

Mamy trąbkę i saksofon, ale nie mamy ksylofonu, choć może i bez tego będziemy sławni.

Przed koncertem zjedz mango
i popłyń se na owocowej fali.

W PIĄTKOWY WIECZÓR BEZ SPINKI,
ZAPRASZAMY CAŁE RODZINKI!

kwazzy

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu działań artystycznych według projektu „Qlturka wieczorową porą” dofinansowanego z powiatu wołomińskiego.

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 58