• Polski (Poland)
  • French (Fr)
  • Español(Spanish Formal International)
  • English (United Kingdom)
Fundacja Otwarte Serce - tel. 799 073 723
IX Rocznica Fundacji PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna   
piątek, 16 marca 2018 15:33

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Kwazzy Mango Project z okazji IX rocznicy Fundacji Otwarte Serce w sobotę (już jutro! - 17.03.) o godz. 19:00 przy ulicy Spokojnej 9. Nie może Was zabraknąć!

rocznica fundacji plakat

Poprawiony: wtorek, 27 marca 2018 12:10
 
Gadżety promocyjne dla Wodociągów Mareckich PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna   
czwartek, 15 marca 2018 16:06

Rozpoczęliśmy ponowną współpracę z Wodociągami Mareckimi, szyjąc gadżety promocyjne. Dziękujemy za zaufanie i współpracę!

kropla1kropla2
"Dobre, bo z Marek
Pewnie większość z Was kojarzy nasz saturator, który zadebiutował na miejskich imprezach w ubiegłym roku. Osoby, które podawały Wam wodę, były ubrane w specjalne, eleganckie fartuchy z logo Wodociągu Mareckiego. Otóż zostały one uszyte w Fundacja Otwarte Serce, znajdującej się w Markach przy ul. Spokojnej. Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni. Otóż fundacja prowadzi Centrum Integracji Społecznej pomagające osobom, które potrzebują wsparcia, by wrócić do życia zawodowego. W ramach CIS działają m.in. warsztaty, które zajmują się krawiectwem i rękodziełem.
Ponownie skorzystaliśmy z talentu osób pracujących przy Spokojnej. Dlatego fundacja przygotowuje dla gadżety promocyjne naszej spółki – poduszki, kropelki i sakiewki, które następnie będą nagrodami w naszych konkursach. Odwiedziliśmy ich i podpatrzyliśmy pracę. Wszystko wykonywane jest ręcznie, a wykrojniki możecie zobaczyć na zdjęciach. Jak widać – gadżety są sympatyczne, ciepłe, fajne i nawiązujące do naszej stylistyki. No i są z Marek…
Pierwsze prototypy trafiły już do dyrekcji, której od razu wpadły w oko. Czy Wam się też podobają? Jeśli tak, to już 22 marca w Światowy Dzień Wody będzie można wygrać jeden z nich. Wystarczy odpowiedzieć na nasze czwartkowe pytanie. Pierwsza prawidłowa odpowiedź wygrywa."
(źródło: Wodociąg Marecki https://www.facebook.com/wodociagmarecki/ )

Poprawiony: czwartek, 15 marca 2018 16:19
 
Czarno-biało w obiektywie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna   
czwartek, 15 marca 2018 14:40

Na zajęciach fotograficznych zrobiło się czarno-biało.

cb1cb2Zajęcia realizowane w ramach projektu "Inwestycja w młodych - inwestycja w przyszłość" - współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego przez Fundację Otwarte Serce w partnerstwie z Gminą Miasta Marki.

 
Szykujemy kolejną sesję! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna   
czwartek, 15 marca 2018 14:16

Zajęcia techniczno-modelarskie i fotograficzne po raz kolejny łączą siły! Na razie uchylamy tylko rąbka tajemnicy…

ps2ps1

Zajęcia realizowane w ramach projektu "Inwestycja w młodych - inwestycja w przyszłość" - współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego przez Fundację Otwarte Serce w partnerstwie z Gminą Miasta Marki.

Poprawiony: czwartek, 15 marca 2018 14:39
 
<< pierwsza < poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 następna > ostatnia >>

Strona 55 z 77